Vyhlášeno 2. kolo přijímacího řízení

Ředitelství vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení pro obory:


63-41-M/01 Ekonomika a podnikání
……………………. max. 5 studijních míst (zaměření na účetnictví, ekonomiku a organizaci, výuka s fiktivní firmou)

18-20-M/01 Informační technologie
…………  max. 5 studijních míst (zaměření – tvorba aplikací C#, sítě, dynamické webové technologie)

23-41-M/01 Strojírenstvi
……………….. max. 8 studijních míst
(zaměření – technologie a konstrukce, CNC)

23-52-H/01 Nástrojař  a  23-51-H/01 Strojní mechanik
….. max. 2 studijní místa

Příhlášky s potvrzením lékaře a doloženým prospěchem ZŠ podávejte na ředitelství školy nejpozději k datu 22. května. Doporučujeme před podáním přihlášky školu kontaktovat (ředitel 731582691, zř SOU 731582655). Přijímací zkouška se již nekoná.

VÝSLEDEK PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ 2018

1. Přijatí noví žáci do učebních 3letých oborů s výučním listem – přijímací zkoušku nekonali – do 10 dnů je třeba škole odevzdat zápisový lístek !!!

DOMŮ ODESLÁNA OBYČEJNÁ ZÁSILKA S ROZHODNUTÍM.


číslo přihl. Iniciály Obor _KKOV Město-bydliště Přihláška v pořádku Body ZŠ SKORE Pořadí Přijat
SZ- SOŠ 0094/2018 B.A. 23-51-H/01 Strojní mechanik Králův Dvůr ANO        Přijat
SZ-SOŠ 0204/2018 F.P. 23-51-H/01 Strojní mechanik Zdice ANO        Přijat
SZ- SOŠ 0185/2018 R.M. 23-51-H/01 Strojní mechanik Žebrák ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0083/2018 S.L. 23-51-H/01 Strojní mechanik Králův Dvůr ANO         Přijat
SZ-SOŠ 0092/2018 T.T. 23-51-H/01 Strojní mechanik Králův Dvůr ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0101/2018 V.T. 23-51-H/01 Strojní mechanik Komárov ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0110/2018 A.V. 23-51-H/01 Strojní mechanik Točník ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0105/2018 H.M. 23-51-H/01 Strojní mechanik Zbiroh ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0071/2018 V.J. 23-51-H/01 Strojní mechanik Hořovice ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0100/2018 V.T. 23-51-H/01 Strojní mechanik Komárov ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0086/2018 B.P. 23-51-H/01 Strojní mechanik Otročiněves ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0066/2018 D.F. 23-51-H/01 Strojní mechanik Jince ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0108/2018 H.M. 23-51-H/01 Strojní mechanik Zdice ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0096/2018 S.T. 23-51-H/01 Strojní mechanik Králův Dvůr ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0149/2018 V.J. 23-51-H/01 Strojní mechanik Zdice ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0097/2018 V.V. 23-51-H/01 Strojní mechanik Hořovice ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0110/2018 A.V. 23-52-H/01 Nástrojař Točník ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0093/2018 B.F. 23-52-H/01 Nástrojař Králův Dvůr ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0184/2018 B.D. 23-52-H/01 Nástrojař Malé Svatoňovice ANO        Přijat 
SZ- SOŠ 0075/2018 H.M. 23-52-H/01 Nástrojař Litohlavy ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0105/2018 H.M. 23-52-H/01 Nástrojař Zbiroh ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0087/2018 H.D. 23-52-H/01 Nástrojař Březnice ANO        Přijat 
SZ- SOŠ 0077/2018 K.M. 23-52-H/01 Nástrojař Březnice ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0195/2018 K.M. 23-52-H/01 Nástrojař Děčín- Podmokly ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0194/2018 M.T. 23-52-H/01 Nástrojař Rosovice ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0203/2018 P.J. 23-52-H/01 Nástrojař Komárov ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0085/2018 P.J. 23-52-H/01 Nástrojař Králův Dvůr ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0202/2018 P.A. 23-52-H/01 Nástrojař Hořovice ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0071/2018 V.J. 23-52-H/01 Nástrojař Hořovice ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0100/2018 V.T. 23-52-H/01 Nástrojař Komárov ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0090/2018 V.L. 23-52-H/01 Nástrojař Březnice ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0209/2018 Z.J. 23-52-H/01 Nástrojař Beroun dopl. 15.3.18
03254/2018/KUSK

SZ_032540/2018/KUSK
        Přijat
SZ- SOŠ 0204/2018 F.P. 23-52-H/01 Nástrojař Zdice ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0083/2018 S.L. 23-52-H/01 Nástrojař Králův Dvůr ANO         Přijat
SZ-SOŠ 0101/2018 V.T. 23-52-H/01 Nástrojař Komárov ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0150/2018 B.A. 23-52-H/01 Nástrojař Rokycany ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0068/2018 D.V. 23-52-H/01 Nástrojař Beroun ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0076/2018 F.J. 23-52-H/01 Nástrojař Komárov ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0196/2018 P.B. 23-52-H/01 Nástrojař Kublov ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0106/2018 Š.Š. 23-52-H/01 Nástrojař Hořovice ANO         Přijat
SZ- SOŠ 0095/2018 T.P. 23-52-H/01 Nástrojař Lochovice ANO         Přijat

 

2. Uchazeči do maturitních oborů 4letých – konají povinnou přijímací zkoušku 12.4 a 16.4.2018 dle pozvánky.

 

číslo přihl. Iniciály Obor _KKOV Město-bydliště ZS SKORE 40 PRIJIM SKORE 60 CEKEM SKORE
40%+60%
Pořadí v OBORU Přijat
193 K.E. 63-41-M/01 Hořovice 140,63 136 137,85 1 Přijat(a)
173 B.L. 63-41-M/01 Příbram 113,44 154 137,78 2 Přijat(a)
129 M.E. 63-41-M/01 Komárov 150,00 122 133,20 3 Přijat(a)
168 B.A. 63-41-M/01 Králův Dvůr 106,60 144 129,04 4 Přijat(a)
139 C.P. 63-41-M/01 Osek 134,89 122 127,16 5 Přijat(a)
140 C.P. 63-41-M/01 Osek 134,89 122 127,16 6 Přijat(a)
171 Š.B. 63-41-M/01 Beroun 95,54 114 106,62 7 Přijat(a)
128 Z.M. 63-41-M/01 Hluboš 88,89 106 99,16 8 Přijat(a)
155 D.N. 63-41-M/01 Komárov 93,20 88 90,08 9 Přijat(a)
169 B.B. 63-41-M/01 Příbram 88,76 84 85,91 10 Přijat(a)
138 K.V. 63-41-M/01 Neumětely 100,00 72 83,20 11 Přijat(a)
187 K.J. 63-41-M/01 Beroun 69,35 90 81,74 12 Přijat(a)
176 G.Š. 63-41-M/01 Zbiroh 72,02 86 80,41 13 Přijat(a)
132 H.A. 63-41-M/01 Zdice 94,60 66 77,44 14 Přijat(a)
157 L.D. 63-41-M/01 Lochovice 82,29 60 68,92 15 Přijat(a)
145 T.A. 63-41-M/01 Králův Dvůr 84,15 52 64,86 16 Přijat(a)
174 B.L. 18-20-M/01 Příbram 113,44 154 137,78 1 Přijat(a)
165 B.V. 18-20-M/01 Králův Dvůr 121,83 138 131,53 2 Přijat(a)
152 B.M. 18-20-M/01 Komárov 119,54 136 129,41 3 Přijat(a)
122 Č.M. 18-20-M/01 Nižbor 104,90 144 128,36 4 Přijat(a)
123 H.J. 18-20-M/01 Vráž u Berouna 110,06 132 123,22 5 Přijat(a)
126 K.Š. 18-20-M/01 Hořovice 133,46 104 115,78 6 Přijat(a)
154 K.P. 18-20-M/01 Neumětely 114,97 114 114,39 7 Přijat(a)
177 H.J. 18-20-M/01 Komárov 137,72 98 113,89 8 Přijat(a)
146 Ď.M. 18-20-M/01 Tmaň 138,17 96 112,87 9 Přijat(a)
148 H.D. 18-20-M/01 Lochovice 114,56 100 105,82 10 Přijat(a)
135 M.O. 18-20-M/01 Králův Dvůr 106,21 104 104,88 11 Přijat(a)
141 V.M. 18-20-M/01 Králův Dvůr 97,15 106 102,46 12 Přijat(a)
178 F.D. 18-20-M/01 Zaječov 83,74 112 100,70 13 Přijat(a)
119 Š.M. 18-20-M/01 Beroun-Zavadilka 80,65 110 98,26 14 Přijat(a)
120 P.T. 18-20-M/01 Lážovice 72,73 110 95,09 15 Přijat(a)
160 K.L. 18-20-M/01 Dubno 75,12 104 92,45 16 Přijat(a)
136 L.D. 18-20-M/01 Beroun 90,01 90 90,00 17 Přijat(a)
118 M.L. 18-20-M/01 Hořovice 89,82 90 89,93 18 Přijat(a)
113 H.A. 18-20-M/01 Drozdov 100,67 70 82,27 19 Přijat(a)
158 K.K. 18-20-M/01 Beroun 90,33 74 80,53 20 Přijat(a)
175 G.Š. 18-20-M/01 Zbiroh 72,02 86 80,41 21 Přijat(a)
170 P.J. 18-20-M/01 Králův Dvůr 75,00 84 80,40 22 Přijat(a)
115 F.J. 18-20-M/01 Osek 71,00 84 78,80 23 Přijat(a)
163 K.J. 18-20-M/01 Beroun 64,74 80 73,90 24 Přijat(a)
186 K.V. 18-20-M/01 Beroun 70,42 76 73,77 25 Přijat(a)
172 C.V. 18-20-M/01 Beroun 56,90 84 73,16 26 Přijat(a)
133 V.D. 18-20-M/01 Komárov 81,39 66 72,16 27 Přijat(a)
156 K.J. 18-20-M/01 Praskolesy 77,72 60 67,09 28 Přijat(a)
180 H.A. 18-20-M/01 Žebrák 69,44 62 64,98 29 Přijat(a)
198 B.A. 18-20-M/01 Příbram 57,12 64 61,25 30 Přijat(a)
117 V.V. 18-20-M/01 Králův Dvůr 66,96 54 59,19 31 Přijat(a)
162 S.V. 18-20-M/01 Příbram 77,72 46 58,69 32 Přijat(a)
179 M.V. 18-20-M/01 Olešná 64,44 54 58,18 33 Přijat(a)
190 Š.A. 18-20-M/01 Žebrák 56,08 58 57,23 34 Přijat(a)
206 C.D. 18-20-M/01 Králův Dvůr 67,06 50 56,82 35 Přijat(a)
188 D.M. 18-20-M/01 Čenkov 72,26 44 55,30 36 Přijat(a)
189 J.M. 18-20-M/01 Újezd 59,07 52 54,83 37 Přijat(a)
182 L.A. 18-20-M/01 Hořovice 56,06 32 41,62 38 Přijat(a)
166 B.V. 23-41-M/01 Králův Dvůr 121,83 138 131,53 1 Přijat(a)
167 B.A. 23-41-M/01 Králův Dvůr 106,60 144 129,04 2 Přijat(a)
125 K.Š. 23-41-M/01 Hořovice 133,46 104 115,78 3 Přijat(a)
153 K.P. 23-41-M/01 Neumětely 114,97 114 114,39 4 Přijat(a)
147 Ď.M. 23-41-M/01 Tmaň 138,17 96 112,87 5 Přijat(a)
151 S.R. 23-41-M/01 Chaloupky 100,00 120 112,00 6 Přijat(a)
131 B.D. 23-41-M/01 Zdice 95,94 108 103,18 7 Přijat(a)
142 V.M. 23-41-M/01 Králův Dvůr 97,15 106 102,46 8 Přijat(a)
137 K.P. 23-41-M/01 Beroun 113,93 94 101,97 9 Přijat(a)
130 F.D. 23-41-M/01 Králův Dvůr 68,91 122 100,77 10 Přijat(a)
164 E.M. 23-41-M/01 Králův Dvůr 90,37 102 97,35 11 Přijat(a)
134 P.B. 23-41-M/01 Kublov 95,18 96 95,67 12 Přijat(a)
121 P.T. 23-41-M/01 Lážovice 72,73 110 95,09 13 Přijat(a)
116 V.R. 23-41-M/01 Újezd 108,52 80 91,41 14 Přijat(a)
127 J.V. 23-41-M/01 Cerhovice 87,04 76 80,42 15 Přijat(a)
159 V.D. 23-41-M/01 Drozdov 77,63 66 70,65 16 Přijat(a)
213 Č.O. 23-41-M/01 Holoubkov 81,50 62 69,80 17 Přijat(a)
124 A.L. 23-41-M/01 Hudlice 78,14 64 69,66 18 Přijat(a)
207 L.T. 23-41-M/01 Hořovice 67,94 66 66,78 19 Přijat(a)
191 V.Z. 23-41-M/01 Skuhrov 94,60 48 66,64 20 Přijat(a)
161 B.V. 23-41-M/01 Praskolesy 83,05 44 59,62 21 Přijat(a)
143 Š.Š. 23-41-M/01 Podluhy 63,82 56 59,13 22 Přijat(a)
144 V.V. 23-41-M/01 Hořovice 72,50 50 59,00 23 Přijat(a)
112 D.V. 23-41-M/01 Beroun-Město 78,19 40 55,28 24 Přijat(a)
181 L.A. 23-41-M/01 Hořovice 56,06 32 41,62 25 Přijat(a)

 

Poděkování za přihlášky a obeslání uchazečů

Vážení uchazeči o studium – naši budoucí studenti.

Děkujeme Vám za důvěru a za to, že jste se rozhodli podat přihlášku na naši školu. Po zpracování všech přihlášek budete v týdnu 5-9.3.2018 obeslání modrou doručenkou, kde Vám budou poskytnuty základní informace.

Kdo v tomto týdnu nedostane obsílku, prosíme, volejte řediteli školy 731582691 nebo dejte zprávu na vkebert@soshorovice.cz abychom mohli vyřešit případné nesrovnalosti.

 

Přípravné kurzy na přijímací řízení

Ředitelství školy nabízí všem žákům, přihlášeným na zdejší školu zdarma přípravné kurzy k přijímačkám z češtiny a  matematiky ve třech blocích, celkem 3 dvouhodinová setkání a k tomu materiály.

Čtvrtek            8.3. 2018

                        14.30  –  15.30 hod.                      český  jazyk

                        15.30  –  16.30 hod.                      matematika

 

Čtvrtek           22.3. 2018

                        14.30  –  15.30 hod.                      matematika

                        15.30  –  16.30 hod.                      český  jazyk

 

Úterý             3.4. 2018

                        14.30  –  15.30 hod.                      matematika

                        15.30  –  16.30 hod.                      český  jazyk 

 

Místo konání: učebny  č.  19  a  č. 20   v   I. patře  budovy.

V případě   většího  počtu  uchazečů  se  uskuteční  souběžná   příprava  obou předmětů   ve  dvou  skupinách.

Volná studijní místa do 1. ročníku

Ředitel školy sděluje, že škola stále eviduje několik volných studijních míst v maturitních oborech vzdělání – 2341M/01 Strojírenství a 1601M/01 Ekologie a životní prostředí do 1. ročníku od 1.9.2017.

Totéž platí pro obory vzdělání s výučním listem 2351H/01 Strojní mechanik (Zámečník) a 2352H/01 Nástrojař.

 

K doplnění počtu žáků lze ještě podat přihlášku (nejpozději do 31.8.2017). Přihlášky budou vyřizovány v pořadí, v jakém došly do naplnění kapacity třídy. Platí zde podmínky pro přijetí žáků kromě povinnosti konat přijímací zkoušku, pokud jde o přijetí do volných míst. Takto lze získat studijní místo i přestupem z jiného oboru vzdělání.

Druhé kolo přijímacího řízení 2017

Vyhlašuje se druhé kolo přijímacího řízení do neobsazených studijních míst

zatím pro obory: 

Nástrojař (H),

Strojní mechanik (H),

Ekonomika a podnikání (M),

Ekologie a životní prostředí (M) a

Strojírenství (M) .

Přihlášky podávejte od 9. května 2017 v souladu s informacemi a kritérii pro přijetí do maturitních oborů zdejší školy.

Lednový den otevřených dveří 14.1.2017

Vážení uchazeči o studium,

Druhý den otevřených dveří v sobotu 14. ledna 2017 bude v době od 9:00 do 12:00 hodin organizován:

  • pro maturitní obory v budově Palackého náměstí 100
  • pro obory s výučním listem v Tlustici 28. Zde bude přítomen i zástupce zaměstnavatelů, který podá informace ke stipendijním programům.

Uchazeči o studium obdrží přednostní pozvánku na přípravu k přijímací zkoušce.

Viz sekce „přijímací řízení „.

 

Termíny čtvrtletních rodičovských schůzek a pedagogických rad

Pedagogická rada pro SOŠ (obory s mat. Palackého náměstí) se koná 24.11.2016 od 13,15 hod.

Třídní schůzky na SOŠ (obory s mat., Palackého nám. 100) se konají ve čtvrtek 24.11.2016 od 15,30 hod.

——————————————————————————–

Pedagogická rada pro SOU (obory s VL , Tlustice 28) se koná 23.11.2016 od 12,30 hod.

Třídní schůzky na SOU (obory s VL, Tlustice 28) se konají ve čtvrtek 23.11.2016 od 14,30 hod.

Volné pracovní místo učitele odborných předmětů

Ředitelství školy hledá –

učitele odborného výcviku/odborných předmětů

pro obor

— strojírenství — 

– praxe v oboru je výhodou
– požadavky:  Vysoká škola stupně Bc. / Ing. ; Mgr v daném oboru,
pedagogická způsobilost pro daný typ odbornosti (skupiny předmětů). Pedagogickou způsobilost lze doplnit po nástupu do zaměstnání.
– možno se dohodnout i na částečný úvazek

Zájemci, kontaktujte ředitelství školy 731582691 nebo na e-mail ředitele školy, nutný osobní pohovor.

Popis pozice:
– učitel odborných předmětů ve střední škole
– pozice se řídí platným zněním zákona 561/2004Sb. o pedagogických pracovnících

Vyhlášení výběrového řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu (VZMR)

Ředitelství školy ve spolupráci se smluvním administrátorem veřejných zakázek, společností ALTA PRO s.r.o. | www.altapro.cz
Vyhlašuje následující výzvu k podání nabídek v rámci výzvy OPVK – CZ
.1.07/1.1.00/56.0890 s názvem „Zahraniční kurzy pro pedagogy a studenty“ . Termín uzávěrky je 14.7.2015 ve 12:00 v podatelně školy.

Výzva k podání nabídek a text dokumentace viz PDF příloha
Dokumentace 2
Dokumentace 1

1 2