Kontakty pedagogičtí pracovníci

Telefonický kontakt: +420 311 516 792 (ústředna)

 

Jméno Titul Aprobace / vyučuje
Třídní E-mail
Balej Jiří   Odborný výcvik, strojírenských oborů,
 instruktor svařování
  jbalej@soshorovice.cz
Barták Jan
  Odborné IT, správa sítě   jbartak@soshorovice.cz
Baštová Simona
Mgr. NEJ   sbastova@soshorovice.cz
Bureš Miloš   Odborný výcvik/praxe strojírenských oborů 1.Z mbures@soshorovice.cz
Fencl Karel   Odborný výcvik/praxe strojírenských oborů   kfencl@soshorovice.cz
Frýbertová Patricie
Mgr. Právo, OBN, ANJ 1.EN pfrybertova@soshorovice.cz
Hájková Miluše
Ing. Biologie, ekologie, ICT 3.B mhajkova@soshorovice.cz
Hráchová Jana
Mgr. MAT, FYZ 4.B jhrachova@soshorovice.cz
Hrubý Jan
Ing. Mechanizace, odborné strojírenské předměty, FYZ   jhruby@soshorovice.cz
Hudcová Jana
Ing. Odborné předměty zemědělství/ekologie, odb. BIO, koordinátor EVVO   jhudcova@soshorovice.cz
Chlustinová Alena Ing. Ekonomické předměty, TEA Vedoucí učitelka pracoviště, výchový poradce achlustinova@soshorovice.cz
Karásek Miroslav Mgr. ČJL, OBN 3.A mkarasek@soshorovice.cz
Kebert Vladimír Ing., CSc. Odborné předměty zemědělství/ekologie,
odb. BIO, IT
Ředitel školy vkebert@soshorovice.cz
Klán Martin Mgr. ANJ   mklan@soshorovice.cz
Kopáček Milan Bc. Odborný výcvik/praxe strojírenských oborů 2.NZ mkopacek@soshorovice.cz
Krausová Ivana Ing. Ekonomické předměty, TEA   ikrausova@soshorovice.cz
Kučerová Dana Mgr. ČJL, OBN, NEJ, Právo 2.A
dkucerova@soshorovice.cz
Lhotáková Alena Bc., Mgr. Strojírenské odborné předměty Zástupce ředitele alhotakova@soshorovice.cz
Lutovská Zdena Ing. Strojírenské odborní předměty, Fyzika 3.N zlutovska@soshorovice.cz
Mertová Jana Mgr. CHE, BIO   jmertova@soshorovice.cz
Musílková Alena Mgr. ANJ 1.A amusilkova@soshorovice.cz
Nejedlý Jaroslav Ing. Ekonomické odborné předměty 4.A jnejedly@soshorovice.cz
Pangerl Karel Mgr. TEV   kpangerl@soshorovice.cz
Plecitá Jana Mgr. MAT, FYZ, TEV 1.B jplecita@soshorovice.cz
Rabochová Věra Ing. Odborné předměty IT   vrabochova@soshorovice.cz
Smíšek Vladimír Ing. Strojírenské odborné předměty   vsmisek@soshorovice.cz
Svoboda Hynek Ing. Odborné předměty Elektro / IT progr.   hsvoboda@soshorovice.cz
Šteffková Jaromíra Mgr. BIO, CHE 1.C jsteffkova@soshorovice.cz
Štěpnička František Bc. Odborné předměty strojírenské 3.Z fstepnicka@soshorovice.cz
Šůla Jiří Ing. Strojírenské odborné předměty, FYZ   jsula@soshorovice.cz
Vacovský Josef Ing. Odborné předměty , Elektro, IT   jvacovsky@soshorovice.cz
Vlčková Eva Mgr. ČJL, DĚJ  2.B evlckova@soshorovice.cz
Vysvětlivky:
ANJ - Anglický jazyk
ČJL - Český jazyk a literatura
BIO - Biologie
DĚJ - Dějepis
FYZ - Fyzika
CHE - Chemie
IT  - Informační technologie
MAT - Matematika
NEJ - Německý jazyk
OBN - Občanská nauka
TEA - Technika administrativy
TEV - Tělesná výchova