VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

Vážení studenti – uchazeči ,
body za školní prospěch a bonusové body za olympiády a soutěže byly zveřejněny.
Výsledky testování by měly být škole známy nejpozději
28. 4 2019, pro Vás 30. 4. 2019, kdy bude uveřejněno rozhodnutí.
Ing. Vladimír Kebert, CSc., ředitel  školy

Maturitní obory

 

Evidenční číslo INICIALY Město Kód oboru Body ZŠ Přijímačky-body BONUS Výsledek
Obor Ekologie a životní prostředí 1601M/01
16101 R. J. Hostomice, 16-01-M/01 25,25   0  
16102 T. Č. Komárov, 16-01-M/01 21,70   0  
16103 M. J. Suchomasty, 16-01-M/01 21,31   0  
16104 T. F. Lochovice, 16-01-M/01 40,00   0  
16105 J. S. Svojkovice, 16-01-M/01 24,10   0  
16201 M. Č. Příbram, 16-01-M/01 18,16   0  
16202 J. H. Újezd, 16-01-M/01 29,79   0  
16203 K. D. Komárov, 16-01-M/01 28,80   0  
16204 A. Š. Svinaře, 16-01-M/01 24,52   0  
16205 T. V. Stochov, 16-01-M/02 22,31   0  
16206 S. Z. Mirošov, 16-01-M/01 17,40   0  
Obor Informační technologie 18-20-M/01
18101 M. Š. Hýskov, 18-20-M/01 21,50   0  
18102 J. C. Broumy, 18-20-M/01 35,75   0  
18103 J. U. Cerhovice, 18-20-M/01 22,28   0  
18104 P. V. Záluží, 18-20-M/01 21,09   0  
18105 P. H. Praskolesy, 18-20-M/01 21,56   0  
18106 V. B. Hýskov, 18-20-M/01 31,75   0  
18107 F. E. Praskolesy, 18-20-M/01 19,71   0  
18108 K. B. Beroun, 18-20-M/01 34,21   0  
18109 K. S. Mýto, 18-20-M/01 19,70   0  
18110 T. R. Stašov, 18-20-M/01 20,78   0  
18111 D. B. Broumy, 18-20-M/01 21,98   0  
18112 J. L. Koněprusy, 18-20-M/01 30,54   0  
18113 L. Š. Králův Dvůr, 18-20-M/01 24,91   0  
18114 D. M. Cerhovice, 18-20-M/01 20,84   0  
18115 A. H. Beroun, 18-20-M/01 30,79   0  
18116 P. L. Volduchy, 18-20-M/01 18,78   0  
18117 M. S. Broumy, 18-20-M/01 33,33   0  
18118 V. P. Beroun, 18-20-M/01 22,97   0  
18119 T. D. Beroun, 18-20-M/01 22,54   0  
18120 P. K. Hořovice, 18-20-M/01 21,45   0  
18121 R. K. Záluží, 18-20-M/01 22,40   0  
18201 F. M. Malý Chlumec, 18-20-M/01 18,20   0  
18202 A. V. Podluhy, 18-20-M/01 35,09   0  
18203 M. Š. Komárov, 18-20-M/01 35,24   0  
18204 J. H. Olešná u Hořovic, 18-20-M/01 25,09   0  
18205 M. T. Nový Jáchymov, 18-20-M/01 23,82   0  
18206 Š. M. Cerhovice, 18-20-M/01 22,39   0  
18207 Š. M. Králův Dvůr, 18-20-M/01 25,89   0  
18208 J. Š. Beroun, 18-20-M/01 24,38   0  
18209 J. P. Zdice, 18-20-M/01 28,69   0  
18210 S. K. Lážovice, 18-20-M/01 20,00   0  
18211 Š. K. Neumětely, 18-20-M/01 20,70   0  
18212 L. B. Beroun, 18-20-M/01 16,71   0  
18213 F. F. Broumy, 18-20-M/01 19,66   0  
18214 D. M. Beroun, 18-20-M/01 20,73   0  
18215 Z. B. Mýto, 18-20-M/01 17,59   0  
18216 M. H. Bubovice, 18-20-M/01 17,32   0  
18217 M. Š. Zdice, 18-20-M/01 35,09   0  
Obor Strojírenství 23-41-M/01
23101 F. M. Malý Chlumec, 23-41-M/01 18,20   0  
23102 A. V. Podluhy, 23-41-M/01 35,09   0  
23103 R. G. Beroun, 23-41-M/01 28,37   0  
23104 A. P. Liteň, 23-41-M/01 22,73   0  
23105 J. P. Zdice, 23-41-M/01 28,69   0  
23106 S. K. Lážovice, 23-41-M/01 20,00   0  
23107 V. K. Cheznovice, 23-41-M/01 24,01   0  
23108 O. Z. Nový Jáchymov, 23-41-M/01 25,48   0  
23109 P. L. Volduchy, 23-41-M/01 18,78   0  
23110 V. C. Mýto, 23-41-M/01 16,66   0  
23111 T. F. Zbiroh, 23-41-M/01 20,31   0  
23112 V. P. Praskolesy, 23-41-M/01 28,32   0  
23201 J. D. Strašice, 23-41-M/01 26,45   1  
23202 M. K. Praskolesy, 23-41-M/01 24,63   0  
23203 R. H. Suchomasty, 23-41-M/01 36,08   0  
23204 J. K. Hostomice, 23-41-M/01 18,76   0  
23205 P. G. Braňany, 23-41-M/01 25,60   0  
23206 M. H. Olešná u Hořovic, 23-41-M/01 32,81   0  
23207 T. R. Stašov, 23-41-M/01 20,78   0  
23208 J. S. Svojkovice, 23-41-M/01 24,10   0  
23209 M. K. Beroun, 23-41-M/01 28,37   0  
23210 N. K. Králův Dvůr, 23-41-M/01 36,73   0  
23211 T. F. Beroun, 23-41-M/01 31,25   0  
23212 Š. K. Beroun, 23-41-M/01 25,24   0  
23213 A. J. Lochovice, 23-41-M/01 24,48   0  
Obor Veterinářství 43-41-M/01
43101 B. B. Olešná u Hořovic, 43-41-M/01 36,57   0  
43102 K. T. Hostomice, 43-41-M/01 35,24   0  
43103 V. R. Suchomasty, 43-41-M/01 19,12   0  
43104 A. Š. Svinaře, 43-41-M/01 24,52   0  
43105 J. K. Stašov, 43-41-M/01 27,32   0  
43106 K. Š. Nižbor, 43-41-M/01 17,78   0  
43107 S. Z. Mirošov, 43-41-M/01 17,40   0  
43201 D. H. Komárov, 43-41-M/01 33,89   0  
43202 T. Č. Komárov, 43-41-M/01 21,70   0  
43203 L. L. Příbram, 43-41-M/01 28,99   0  
43204 K. B. Hořovice, 43-41-M/01 21,11   0  
43205 E. P. Liteň, 43-41-M/01 26,18   0  
43206 K. M. Beroun, 43-41-M/01 31,75   0  
43207 S. K. Rokycany, 43-41-M/01 18,20   0  
43208 V. F. Příbram, 43-41-M/01 23,10   0  
43209 M. R. Hrádek u Rokycan, 43-41-M/01 31,75   0  
43210 I. P. Plzeň, 43-41-M/01 27,54   0  
Obor Ekonomika a podnikání 63-41-M/01
63101 K. H. Nesvačily, 63-41-M/01 37,70   0  
63102 L. H. Neumětely, 63-41-M/01 26,67   0  
63103 J. B. Chaloupky, 63-41-M/01 30,77   0  
63104 A. B. Kařez, 63-41-M/01 27,83   0  
63105 J. M. Libomyšl, 63-41-M/01 27,54   0  
63201 L. M. Cerhovice, 63-41-M/01 19,66   0  
63202 M. V. Králův Dvůr, 63-41-M/01 21,70   0  
63203 P. H. Praskolesy, 63-41-M/01 21,56   0  
63204 V. B. Hýskov, 63-41-M/01 31,75   0  
63205 B. S. Hořovice, 63-41-M/01 30,00   0  
63206 T. V. Hořovice, 63-41-M/01 40,00   0  
63207 K. L. Hořovice, 63-41-M/01 40,00   0  
63208 J. L. Karlova Huť, 63-41-M/01 31,09   0  
63209 A. P. Liteň, 63-41-M/01 22,73   0  
63210 D. M. Cerhovice, 63-41-M/01 20,84   0  
63211 J. K. Stašov, 63-41-M/01 27,32   0  
63212 K. A. Stašov, 63-41-M/01 26,07   0  
63213 Š. S. Chodouň, 63-41-M/01 37,38   0  
63214 T. P. Hořovice, 63-41-M/01 35,33   0  

 

Obory s výučním listem

Evidenční číslo Iniciály Město Body Výsledek
Obor: 2351H/01 Strojní mechanik
510101 C.D. Beroun    
510102 P.P. Hořovice    
510103 S.J. Osek    
510104 Š.T. Osek    
510105 V.J. Zdice    
510106 H.T. Komárov    
510107 N.J. Hořovice    
510108 N.J. Hořovice    
510109 G.M. Hořovice    
510110 W.Š. Svinaře    
510201 F.D. Hořovice    
510202 N.T. Drozdov    
510203 P.M. Zdice    
510204 R.J. Újezd    
510205 M.O. Osov    
510206 V.F. Příbram    
510207 M.D. Zdice    
510208 Č.D. Neumětely    
Obor: 2352H/01 Nástrojař
520101 F.D. Hořovice    
520102 G.N. Sirá    
520103 H.J. Jince    
520104 M.F. Komárov    
520105 N.T. Drozdov    
520106 P.M. Zdice    
520107 P.J. Příbram    
520108 P.M. Hořovice    
520109 P.L. Osek    
520110 R.J. Újezd    
520111 S.Z. Neumětely    
520112 M.D. Zdice    
520201 C.D. Beroun- Závodí    
520202 V.J. Zdice    
520203 S.T. Olešná u Hořovic    
520204 B.M. Příbram    
520205 U.A. Zdice    
520206 U.J. Cerhovice    
520207 V.P. Záluží    
520208 N.J. Hořovice    
520209 N.J. Hořovice    
520210 C.D. Chodouň    
520211 Š.D. Drhovy    
520212 L.S. Hořovice    
Obor: 26-52-H/01 Elektromechanik pro zařízení a přístroje
260101 Č.J. Osov    
260102 K.P. Všenory    
260103 L.S. Hořovice    
260104 S.F. Hudlice    
260105 S.T. Olešná u Hořovic    
260106 H.D. Mělník    
260107 B.J. Jince    
260108 C.D. Chodouň    
260201 H.D. Hořovice