Žáci, kteří jdou na opravné zkoušky se dostaví s 30ti minutovým předstihem, kvůli testování na COVID-19.
Žáci, kteří COVID prodělali (ve 180 dnech) a nebo jsou očkovaní, si přinesou potvrzení.

TVA – 25. srpna 2021 od 9:00 h, učebna N-09
1.A (příjmení. jméno.) – D. E., S. A., V. M.
3.A (příjmení. jméno.) – C. V.
Komise: p. Barták, Ing. Rabochová, Ing. Kebert

LIE – 25. srpna 2021 od 8:00 h, učebna N-15
1.B (příjmení. jméno.) – T. D.
Komise: Mgr. Vlčková, Mgr. Kučerová, Mgr. Štefaňáková

MAT – 25. srpna 2021 od 8:00 h, učebna N-22
1.C (příjmení. jméno.) – D. N., F. Š.
2.A (příjmení. jméno.) – Ma. D., Mi. D., S. M.
2.C (příjmení. jméno.) – Z. S., K. J.
Komise: Mgr. Hráchová, Mgr. Plecitá, Mgr. Musílková

DĚJ – 25. srpna 2021 od 8:00 h, učebna N-15
1.C (příjmení. jméno.) – F. N.
Komise: Mgr. Vlčková, Mgr. Kučerová, Mgr. Štefaňáková

MAM – 25. srpna 2021 od 8:00 h, učebna N-19
2.B (příjmení. jméno.) – M. A.
Komise: Ing. Nejedlý, Ing. Krausová, Ing. Chlustinová

EKO – 25. srpna 2021 od 8:00 h, učebna N-19
3.A (příjmení. jméno.) – K. V.
Komise: Ing. Nejedlý, Ing. Krausová, Ing. Chlustinová

ÚČE – 25. srpna 2021 od 8:00 h, učebna N-19
2.B (příjmení. jméno.) – N. A., P. T. N. L.
Komise: Ing. Nejedlý, Ing. Krausová, Ing. Chlustinová

PMP – 25. srpna 2021 od 8:00 h, učebna N-29
3.B (příjmení. jméno.) – P. T., Š. Š.
Komise: Ing. Smíšek, Ing. Jelínková, Ing. Bočan

ANJ – 26. srpna 2021 od 8:00 h, učebna N-29
2.B (příjmení. jméno.) – N. A.
Komise: Mgr. Klán, Mgr. Musílková, Mgr. Hráchová

PRX – 26. srpna 2021 od 8:00 h, učebna Valdek
1.C (příjmení. jméno.) – D. N.
2.C
(příjmení. jméno.) – J. M., Ka. J., Ku. J.

Komise: Ing. Hájková, Mgr. Mertová, Mgr. Šteffková

APC – 27. srpna 2021 od 9:00 h, učebna N-09
2.A (příjmení. jméno.) – M. D., Š. L.
3.A
(příjmení. jméno.) – C. V., K. V.

Komise: Ing. Rabochová, p. Barták, Ing. Kebert

NEJ – 27. srpna 2021 od 8:00 h, učebna N-22
2.B (příjmení. jméno.) – P. T. N. L.
Komise: Mgr. Tahovská, Mgr. Kučerová, Mgr. Plecitá

TPS – 27. srpna 2021 od 8:00 h, učebna N-29
3.B (příjmení. jméno.) – P. T., Š. Š.
Komise: Ing. Smíšek, Ing. Jelínková, Ing. Bočan

VYZ – 27. srpna 2021 od 8:00 h, učebna Valdek
2.C (příjmení. jméno.) – Ku. J.
Komise: MVDr. Moutelíková, Ing. Hájková, Mgr. Mertová

CHEM – 26. srpna 2021 od 8:00 h, učebna Valdek
1.C (příjmení. jméno.) – F. Š.
2.C
(příjmení. jméno.) – Ku. J.

Komise: Ing. Hájková, Mgr. Mertová, Mgr. Šteffková

CHB – 26. srpna 2021 od 8:00 h, učebna Valdek
1.C (příjmení. jméno.) – J. M., K. E.
Komise: Ing. Hájková, Mgr. Mertová, Mgr. Šteffková

LAK – 27. srpna 2021 od 8:00 h, učebna Valdek
2.C (příjmení. jméno.) – J. M.
2.C
(příjmení. jméno.) – K. J.

Komise: Ing. Hájková, Mgr. Mertová, Mgr. Šteffková

ABI – 26. srpna 2021 od 8:00 h, učebna Valdek
2.C (příjmení. jméno.) – Ku. J., Z. S.
Komise: Ing. Hájková, Mgr. Mertová, Mgr. Šteffková

Rozdílové zkoušky

ÚČE – 25. srpna 2021 od 9:00 h, N-19
1.A (příjmení. jméno.) – K. L., Ž. K.
Komise: Ing. Chlustinová, Ing. Krausová, Ing. Nejedlý