ÚČE – 14. června 2021 od 11:10 h, učebna N-08

2.B – (příjmení.jméno.) => H. P., L. J., L. K., M. A., N. A., P. T. N. L.
komise: Ing. Chlustinová, Ing. Krausová, Ing. Nejedlý

NEJ – 14. června 2021 od 9:10 h, učebna N-11

1.B – (příjmení.jméno.) => H. M., O. R.
komise: Mgr. Tahovská, Mgr. Musílková, Mgr. Klán

NEJ – 14. června 2021 od 11:10 h, učebna N-11

2.B – (příjmení.jméno.) => H. P., L. K., M. A., P. T. N. L.
komise: Mgr. Tahovská, Mgr. Plecitá, Mgr. Vlčková

NEJ – 15. června 2021 od10:05 h, učebna N-11

1.A – (příjmení.jméno.) => B. V., R. C., Š. A.
komise: Mgr. Tahovská, Mgr. Kučerová, Ing. Krausová

MAT – 16. června 2021 od 12:05 h, učebna N-31

1.A – (příjmení.jméno.) => B. V., R. C., Š. A.
komise: Mgr. Hráchová, Ing. Rabochová, Mgr. Karásek

MAT – 15. června 2021 od 8:15 h, učebna N-26

1.B – (příjmení.jméno.) => H. M., K. A., O. R., P. J., P. D., T. D.
komise: Mgr. Hráchová, Ing. Rabochová, Mgr. Karásek

MAT – 16. června 2021 od 13:50 h, učebna N-29

2.A – (příjmení.jméno.) => M. D., M. D., S. M.
komise: Mgr. Hráchová, Mgr. Plecitá, Mgr. Musílková

MAT – 14. června 2021 od10:05 h, učebna N-26

3.B – (příjmení.jméno.) => B. V., F. D., Š. Š.
komise: Mgr. Hráchová, Mgr. Tahovská, Ing. Nejedlý

TAN – 21. června 2021: test od 11:10 h, učebna N-40; ústní zkoušení od 14:35 h, učebna N-40

3.A – (příjmení.jméno.) => F. J.
komise: Mgr. Musílková, Mgr. Klán, Mgr. Hráchová

ZPV – 21. června 2021 od 07:30 h, učebna V-BI (Valdek, naproti Penny)

1.A – (příjmení.jméno.) => B. V., R. C., Š. A.
1.B
– (příjmení.jméno.) => H. M.
komise: Ing. Hájková, Mgr. Šteffková, Mgr. Mertová

ABI – 22. června 2021 od 10:15 h, učebna V-BI (Valdek, naproti Penny)

1.C – (příjmení.jméno.) => F. Š., G. J., J. M., G. E.
2.C
– (příjmení.jméno.) => K. J., Z. S.
komise: Mgr. Mertová, Mgr. Šteffková, Ing. Hájková

CHB/LAK – 21. června 2021 od 07:30 h, učebna V-BI (Valdek, naproti Penny)

1.C – (příjmení.jméno.) => J. M. (CHB), F. Š. (CHB), G. E. (CHB)
2.C
– (příjmení.jméno.) => K. J. (CHB), J. M. (LAK), , Č. T. (LAK), U. A. (LAK)
komise: Mgr. Mertová, Mgr. Šteffková, Ing. Hájková

CHB – 22. června 2021 od 10:15 h, učebna V-BI (Valdek, naproti Penny)

2.C – (příjmení.jméno.) => Č. T., U. A.
komise: Mgr. Mertová, Mgr. Šteffková, Ing. Hájková

DEJ – 18. června 2021 od 14:00 h, učebna N-19

1.A – (příjmení.jméno.) => Š. A.
1.C
– (příjmení.jméno.) => F. N., G. E., J. M., M. V., S. O.
komise: Mgr. Vlčková, Mgr. Karásek, Ing. Krausová

DEJ, LIE, ČEJ – 18. června 2021 od 14:00 h, učebna N-19

1.B – (příjmení.jméno.) => O. R., H. M.
komise: Mgr. Vlčková, Mgr. Karásek, Ing. Krausová

ČEJ – 18. června 2021 od 14:00 h, učebna N-19

2.B – (příjmení.jméno.) => M. A.
2.C
– (příjmení.jméno.) => Č. K., K. J.
komise: Mgr. Vlčková, Mgr. Karásek, Ing. Krausová

LIE – 18. června 2021 od 14:00 h, učebna N-19

2.C – (příjmení.jméno.) => B. K., Č. K., K. P., K. J.
komise: Mgr. Vlčková, Mgr. Karásek, Ing. Krausová

VYT – 15. června 2021 od 13:00 h, učebna N-08

1.C – (příjmení.jméno.) => F. Š., G. E., Po. E., Př. E., R. A.
1.B –
(příjmení.jméno.) => K. P.
2.B
– (příjmení.jméno.) => L. T.
2.C –
(příjmení.jméno.) => B. K.
komise: Ing. Hájková, Ing. Rabochová, Ing. Svoboda

PRI – 15. června 2021 od 10:05 h, učebna VYN-2

3.A – (příjmení.jméno.) => K. V.
komise: Ing. Rabochová, p. Barták, Ing. Chlustinová

MAT – 17. června 2021 od 10:05 h, učebna N-21

1.C – (příjmení.jméno.) => F. Š., J. M.
komise: Mgr. Plecitá, Mgr. Hráchová, Mgr. Klán

MAT – 16. června 2021 od 9:10 h, učebna N-29

2.C – (příjmení.jméno.) => K. J.
komise: Mgr. Plecitá, Mgr. Hráchová, Mgr. Šteffková

MAT – 17. června 2021 od 12:05 h, učebna N-22

3.A – (příjmení.jméno.) => C. V., F. J.
komise: Mgr. Plecitá, Mgr. Hráchová, Ing. Hájková

Další klasifikační zkoušky budou zveřejněny 14. 6. 2021.